16 Kasım 2018 / Cuma

QUANTUM-N SERİSİ

QUANTUM-N SERİSİ

1. Güçlü ve Ekonomik Motorlar

Case IH Quantum N serisi, sahip olduğu güçlü ve ekonomik motorları ile ekonomik bir kullanımı kullanıcıları için garanti altına almaktadır. 78, 88 ve 97 HP güçlere sahip 4 silindrili motorların tamamında turbo-intercooler aspirasyon sistemi standart olarak sunulmaktadır. 77 L kapasiteli yakıt deposu ile ise Case IH Quantum N Serisi, gün boyu bahçelerinizde kesintisiz çalışmanızı sağlamaktadır.  2. Her Türlü Hız Aralığını Case IH Quantum Serisi İle Yakalayabilirsiniz

16 ileri 16 geri transmisyona sahip Case IH Quantum N Serisi ile pekçok tarımsal faaliyetinizi yerine getirebillirsiniz. Quantum serisi tüm modellerde sunulan debriyajsız ileri-geri hareket etmeyi sağlayan Powershuttle Mekik Kolu ile ile sıra sonu dönüşlerde harcanan zaman ve debriyaj kullanımı minimize edilmektedir. İsteğe bağlı olarak sunulan 32 ileri 16 geri Hi-Lo transmisyon ile daha çok vites aralığına sahip olacaksınız. 

Elektro-hidrolik çiftçeker ve arka diferansiyel kilidi kumandası tüm Case IH Quantum N modellerinde standart olarak sunulmaktadır.

3. Güçlü Hidrolik Sistem

Dayanıklı ve uzun ömürlü, 2.600 kg kaldırma kapasitesine sahip hidrolik sistem, tüm modellerde standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı sayesinde pekçok ekipman ile verimli çalışmayı sağlamaktadır. Hidrolik sistem sahip olduğu hassasiyet ile toprak altı çalışmalarda etkin bir kullanım sağlamaktadır. 

4. Ekonomik ve Verimli Kuyruk Mili

Düşük motor devirlerinde sağlanan 540 ve 540E kuyruk mili devirleri ile kullanıcı yakıt ekonomisi sağlarken yüksek performans elde etmektedir. Direksiyon altına konumlandırılmış ergonomik kuyruk mili kavraması sayesinde kullanıcı kuyruk milini hızlı ve etkin bir şekilde devreye alıp çıkarabilmektedir. 

5. Tasarım ve Konfor

Bahçeleriniz için en ideal ölçülere sahip Case IH Quantum N serisi, 1041 mm’ ye kadar daralabilen ön iz genişliği ile pekçok tarımsal faaliyetinizde vazgeçilmeziniz olacaktır. Geniş platform ile kullanıcıya uygun bir yaşam alanı, konfor ve ergonomide yüksek standartlar ile günboyu verimli bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır

MODELLER

QUANTUM 75 N - QUANTUM 85 N - QUANTUM 95

Kategoriler
Döviz Kurları
Dolar Alış : 5,34 TL
Dolar Satış : 5,35 TL
Euro Alış : 4,70 TL
Euro Satış : 4,73 TL