16 Kasım 2018 / Cuma

PUMA CVX SERİSİ

PUMA CVX SERİSİ

1. En son teknoloji NEF motor

Puma CVX Serisi, Puma 225 CVX modeli ile türk çifçisinin kullanımına sunulmaktadır. 224 HP gücündeki 6 silindirli turbo-intercooler motora sahip Puma CVX Serisinde Common-rail yakıt enjeksiyon sistemi standarttır. 224 HP gücü yolda ve kuyruk mili ile çalışırken, 247 HP'ye kadar güç üretebilmektedir. Standart olarak sunulan reversible fan sayesinde motor fanının yönü kumanda panelindeki bir düğmeyle değiştirilebilmektedir. Böylece motorda biriken pislikler el değmeden temizlenebilmektedir.

2. Kademesiz kusursuz transmisyon

Puma CVX Serisinde CNH in yıllarca çalışıp geliştirdiği kusursuz kademesiz CVT transmisyon bulunmaktadır. 0,1 km/h hassasiyetle tüm hızlarda ister taşıma isterse her türlü ağır toprak işleme faaliyetlerinde çalışabilmektedir. 40 km/h en yüksek hıza sahip Puma CVX serisinde son hızı düşük motor devrinde devir sağlayan yol vitesi bulunmaktadır.

3. Gücünü tümü hidrolik sistemde hissedeceksiniz

10,5 ton luk kaldırma kapasitesi Puma CVX Serisinin güçlü hidrolik sisteminin bir ayrıntısıdır. Puma 225 CVX modelinde standart olarak sunulan 8 adet hidrolik güç çıkışı her türlü ekipmanı istenildiği gib yüksek verimle çalıştırabilmeye olanak verir. Kuyruk milini ve 3 nokta askı sistemini çamurluk üzerindeki kumanda butonlarından komuta etmek mümkündür.

4. Her türlü ağır işlerinizde kullanabileceğiniz kuyruk mili sistemi

Puma CVX serisinde 540 d/dak ve 540E(750d/dak) devir seçeneklerine sahip kuyruk mili bulunmaktadır. Kuyruk mili, yumuşak geçiş sistemine sahiptir ve elektro-hidrolik olarak devreye alınmaktadır. Güç aktarma sistemi dişlilerden çok hidrolik basınç ve plakalar yoluyla olduğu için motordan alınan güç çok az bir kayıpla kuyruk miline 

Kategoriler
Döviz Kurları
Dolar Alış : 5,42 TL
Dolar Satış : 5,43 TL
Euro Alış : 4,76 TL
Euro Satış : 4,79 TL